Yazılım

monartista yazilim

Yazılım projesi, süreçlerin doğru ve profesyonel şekilde yönetilmesiyle hayata geçebilir. Başarılı bir yazılım geliştirme süreci için her aşamanın ayrıntılı bir şekilde planlaması yapılmalı ve süreçlerin en sağlıklı şekilde yönetilmesi sağlanmalıdır.

001

Proje Analizi

Yazılım projesinin ilk etabında projede ihtiyaç duyulan ana modüller analiz edilir, proje amaçları ve hedefleri detaylandırılır. Kullanılacak en doğru yazılım dili, yazılım mimarisi ve sunucu gereksinimleri belirlenir.

monartista analiz
monartista yazilim tasarim
002

Tasarım

Oluşturmak istenen proje web tabanlı, mobil veya masaüstü olabilir. Bu doğrultuda tasarımın söz konusu platformlara veya cihazlara uygun olması sağlanır. Tasarımların sade ve kullanıcıya güven veren yapıda olmasına özen gösterilir.

001

Kodlama

Güçlü bir yazılım mimarisi ile çalışılır ve sonradan ortaya çıkması muhtemel tüm isteklere kolaylıkla cevap verebilecek şeklide size özel kodlama ortaya konulur. Güvenlik testleri yapılarak, proje yayına alınır.

monartista kodlama

Yeni dünya anlayışının gereksinimleri olan Web Sitesi, SEO, Google ve Sosyal Medya Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Mobil Uygulama, Mobil Oyun gibi  pek çok alanda uzman kadromuz ile ihtiyacınıza uygun ekibi oluşturuyoruz.